Monitor Samsung LC27JG50QQUXEN
Monitor Samsung LC27JG50QQUXEN | Samsung | LC27JG50QQUXEN | LC27JG50QQUXEN
Kataloška oznaka: KimT-0225191
717,95 KM Izvorna cijena bila je: 717,95 KM.643,95 KMTrenutna cijena je: 643,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
PN: LC27JG50QQUXEN
Kataloška oznaka: KimT-0225191
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| DOB | |
| Garancija |
SLIČNI PROIZVODI
Monitori
1.083,95 KM Izvorna cijena bila je: 1.083,95 KM.971,95 KMTrenutna cijena je: 971,95 KM.
34" Odyssey G55T UWQHD 165HzVA,1ms,250cd,HDMIx2,DP,HDR10,VESA 75x75,21:9,Tilt -2 18,crni
Monitori
34" UWQHD Ravni Monitor S50GCVA,300cd,5ms,3.440x1.440,100Hz21:9,DP,HDMIx2,Tilt,VESA 100x100,Crna
Asus ProArt monitor PA279CV27",4K,IPS,350cd,60Hz,5ms,HDMIx2,DP,4xUSB 3.2.1xUSB Type-C 90W,Speake
Gigabyte Monitor 27" GS27FA27" SS IPS, 1920x1080 FHD, 300cd, 180Hz, 1ms, 2x HDMI, 1x DP
Gigabyte MONITOR 27" [G27Q]27,IPS,2560x1440,144hz,1ms,350cd, 2xHDMI,1xDP,Speakers,VESA
Samsung 25" G4 240Hz,G-sync25",IPS,FHD,400cd,1ms,2xHDMI,DP,Tilt,Swivel,Pivot,HA,VESA 100x100mm