Monitor Samsung LC27F398FWUXEN
Monitor Samsung LC27F398FWUXEN | Samsung | LC27F398FWUXEN | LC27F398FWUXEN
Kataloška oznaka: KimT-0225190
476,95 KM Izvorna cijena bila je: 476,95 KM.427,95 KMTrenutna cijena je: 427,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
PN: LC27F398FWUXEN
Kataloška oznaka: KimT-0225190
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| DOB | |
| Garancija |
SLIČNI PROIZVODI
Monitori
696,95 KM Izvorna cijena bila je: 696,95 KM.624,95 KMTrenutna cijena je: 624,95 KM.
32'' WQHD Odyssey Gaming G55C160Hz,1ms,300cd,HDMI,DP,HDR10,VESA 75x75,Tilt,Crna boja
Monitori
34" ViewFinity S65TC UWQHD monVA,5ms,350cd,100Hz,Thunderbo 4HDMI,DP,USBx3,T1-90W,T2-15W,HA,VESA,Spea
ASUS VA27DQSB Eye Care Monitor27",IPS,FHD,300cd,5ms,75Hz,VGA,DP,HDMI,USBx2,Tilt,Swivel,Pivot,HA,S
LG 34" UltraWide Zakrivljeni MVA, 3440x1440, 300cd, 3000:15ms, 100Hz, 2xHDMI, DP, Tilt, VESA
Samsung 24'' FHD Posl Mon S40GIPS, 100Hz, 5ms, 250cd, 2xHDMIDP, 2xUSB, VESA 100x100, HAS, Pivot, Til
Samsung 27" G4 240Hz,G-sync27",IPS,FHD,400cd,1ms,2xHDMI,DP,Tilt,Swivel,Pivot,HA,VESA 100x100mm