Serveri

LENOVO 00MN502

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-00MN508
PN: 00MN508
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

SKU: ASB-00MN508
Dostupno:

4 na zalihi

69.95 KM 74.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
LENOVO 00WE139

Lenovo CAT6 Patch Cable, Green, 3m

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-00WE139
PN: 00WE139
Lenovo CAT6 Patch Cable, Green, 3m

SKU: ASB-00WE139
Dostupno:

10 na zalihi

83.95 KM 89.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
Držać mjesta

Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-46C3447
PN: 46C3447
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

SKU: ASB-46C3447
Dostupno:

10 na zalihi

136.95 KM 146.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY RKS1317

Synology RKS1317 (Rail Kit)

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-RKS1317
PN: RKS1317
Synology RKS1317 (Rail Kit)

SKU: ASB-RKS1317
Dostupno:

10 na zalihi

199.95 KM 214.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY D4ES01-4G

Synology 4 GB DDR4 ECC Unbuffered SODIMM Memory Mo

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-D4ES01-4G
PN: D4ES01-4G
Synology 4 GB DDR4 ECC Unbuffered SODIMM Memory Module EAN:4711174724031, for models : RS1221RP+, RS1221+, DS1821+, DS1621+

SKU: ASB-D4ES01-4G
Dostupno:

1 na zalihi

205.95 KM 220.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY D4NESO-2666-4G-EU

Synology 4 GB DDR4 non-ECC Unbuffered SODIMM Memor

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-D4NESO-2666-4G-EU
PN: D4NESO-2666-4G-EU
Synology 4 GB DDR4 non-ECC Unbuffered SODIMM Memory Module EAN: 4711174723669 for models : RS820RP+, RS820+, DS920+, DS720+, DS420+, DS220+, DS2419+, DS1819+, DVA3219, DS1618+

SKU: ASB-D4NESO-2666-4G-EU
Dostupno:

1 na zalihi

227.95 KM 243.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY DS120J

Synology DiskStation DS120j, Tower, 1-bay 3.5” SA

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-DS120J
PN: DS120J
Synology DiskStation DS120j, Tower, 1-bay 3.5” SATA HDD/SSD, CPU 2-core 800 MHz; 512MB DDR3L non-ECC; RJ-45 1GbE LAN Port; 2x USB 2.0; 0.7 kg; 2yr warranty

SKU: ASB-DS120J
Dostupno:

1 na zalihi

247.95 KM 265.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY SNV3400-400G

Synology SNV3400 400GB M.2 NVMe SSD SNV3000 Series

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-SNV3400-400G
PN: SNV3400-400G
Synology SNV3400 400GB M.2 NVMe SSD SNV3000 Series; NVMe PCIe 3.0 x4; Read/Write (128KB, QD32) 3,100/550 MB/s; Random Read/Write (4KB, QD256) 205K/40k IOPS; 5yrs warranty

SKU: ASB-SNV3400-400G
Dostupno:

1 na zalihi

366.95 KM 394.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY M2D20

Synology M2D20 Dual-slot M.2 SSD adapter card for

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-M2D20
PN: M2D20
Synology M2D20 Dual-slot M.2 SSD adapter card for cache acceleration; PCIe 3.0 x8; PCIe NVMe; Form Factor 22110 /2280; 5 yr warranty

SKU: ASB-M2D20
Dostupno:

2 na zalihi

439.95 KM 473.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY E10G17-F2

Synology dual-port 10 GbE SFP+ add-in-card

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-E10G17-F2
PN: E10G17-F2
Synology dual-port 10 GbE SFP+ add-in-card

SKU: ASB-E10G17-F2
Dostupno:

1 na zalihi

615.95 KM 662.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY DS220PLUS

Synology DiskStation DS220+, Tower, 2-bays 3.5” S

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-DS220PLUS
PN: DS220PLUS
Synology DiskStation DS220+, Tower, 2-bays 3.5” SATA HDD/SSD, CPU 2-core 2.0 GHz; 2GB DDR4 non-ECC; RJ-45 1GbE LAN Port; 2x USB 3.0; 1.3 kg; 2yr warranty

SKU: ASB-DS220PLUS
Dostupno:

5 na zalihi

804.95 KM 867.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY HAT5300-8T

Synology HAT5300-8T 8 TB 3.5″ Enterprise HDD, 7.20

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-HAT5300-8T
PN: HAT5300-8T
Synology HAT5300-8T 8 TB 3.5″ Enterprise HDD, 7.200 rpm, Buffer size : 256 MiB, SATA 6 Gb/s, 5 year warranty

SKU: ASB-HAT5300-8T
Dostupno:

10 na zalihi

804.95 KM 867.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY DS720PLUS

Synology DiskStation DS720+,Tower,2-bays 3.5” SAT

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-DS720PLUS
PN: DS720PLUS
Synology DiskStation DS720+,Tower,2-bays 3.5” SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD slots, CPU 4-core 2.0(base) /2.7 (burst) GHz; 2 GB DDR4 non-ECC; 2 x RJ-45 1GbE LAN Port; 2 x USB 3.0; eSATA port;1.51 kg;3yr warranty

SKU: ASB-DS720PLUS
Dostupno:

2 na zalihi

1,040.95 KM 1,121.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY DS420PLUS

Synology DiskStation DS420+, Tower, 4-Bays 3.5” S

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-DS420PLUS
PN: DS420PLUS
Synology DiskStation DS420+, Tower, 4-Bays 3.5” SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD slot, CPU 2-core 2.0 GHz(base), 2.9 GHz (burst), 2 GB DDR4 non-ECC, 2x RJ-45 1GbE LAN Port; 2x USB 3.0; 2.18 kg; 3yr warranty

SKU: ASB-DS420PLUS
Dostupno:

1 na zalihi

1,175.95 KM 1,267.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY DS920PLUS

Synology DiskStation DS920+, Tower, 4-Bays 3.5” S

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-DS920PLUS
PN: DS920PLUS
Synology DiskStation DS920+, Tower, 4-Bays 3.5” SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD slot, CPU 4-core 2.0 (base) / 2.7 (burst) GHz, 4 GB DDR4 non-ECC, 2x RJ-45 1GbE LAN Port; 2x USB 3.0; eSATA port; 2.24 kg; 3yr warranty

SKU: ASB-DS920PLUS
Dostupno:

4 na zalihi

1,298.95 KM 1,402.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
SYNOLOGY RS819

Synology RackStation RS819, Rack 1U, 4-bays 3.5”

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-RS819
PN: RS819
Synology RackStation RS819, Rack 1U, 4-bays 3.5” SATA HDD/SSD; 4-core 1.4 GHz; 2 GB DDR4 non-ECC; 2x RJ-45 1GbE LAN Port; 2x USB 3.0; eSATA port; 4.34 kg; 3yr warranty

SKU: ASB-RS819
Dostupno:

3 na zalihi

1,423.95 KM 1,537.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite

Prikazujemo 1–16 od 22 rezultata

Otvori chat
Trebate pomoć ?!
Pozdrav,
Kako Vam možemo pomoći ?!