Ruteri i mrežna oprema

UBIQUITI UF-RJ45-1G

Ubiquiti RJ45 – SFP Transceiver Module, SFP to RJ4

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UF-RJ45-1G
PN: UF-RJ45-1G
Ubiquiti RJ45 – SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

SKU: ASB-UF-RJ45-1G
Dostupno:

2 na zalihi

59.95 KM 62.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI UF-MM-1G

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode – SFP (mini-GBIC) tran

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UF-MM-1G
PN: UF-MM-1G
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode – SFP (mini-GBIC) transceiver module – Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modulePlug-in moduleGigabit Ethernet

SKU: ASB-UF-MM-1G
Dostupno:

2 na zalihi

59.95 KM 62.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI UF-SM-1G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode – SFP (mini-GBIC) tra

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UF-SM-1G-S
PN: UF-SM-1G-S
Ubiquiti U Fiber Single-Mode – SFP (mini-GBIC) transceiver module – Gigabit Ethernet – 1000Base-BiDi (pack of 2)

SKU: ASB-UF-SM-1G-S
Dostupno:

2 na zalihi

77.95 KM 82.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI USW-FLEX-MINI-EU

UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-USW-FLEX-MINI-EU
PN: USW-FLEX-MINI-EU
UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch

SKU: ASB-USW-FLEX-MINI-EU
Dostupno:

2 na zalihi

91.95 KM 98.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI LOCO5AC

NanoStation 5AC Loco

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-LOCO5AC
PN: LOCO5AC
NanoStation 5AC Loco

SKU: ASB-LOCO5AC
Dostupno:

10 na zalihi

132.95 KM 142.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI LOCOM2(EU)

Ubiquiti NanoStation LocoM2, 2.4 GHz, 150+ Mbps, r

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-LOCOM2(EU)
PN: LOCOM2(EU)
Ubiquiti NanoStation LocoM2, 2.4 GHz, 150+ Mbps, range 5+ km, 8.5 dBi, Power method – Passive Power over Ethernet,airMAX,EU

SKU: ASB-LOCOM2(EU)
Dostupno:

10 na zalihi

132.95 KM 142.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI ER-X-EU

EdgeRouter X, 5-Port

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-ER-X-EU
PN: ER-X-EU
EdgeRouter X, 5-Port

SKU: ASB-ER-X-EU
Dostupno:

10 na zalihi

144.95 KM 154.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI LBE-5AC-GEN2-EU

UBIQUITI LiteBeam 5AC Gen2, EU

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-LBE-5AC-GEN2-EU
PN: LBE-5AC-GEN2-EU
UBIQUITI LiteBeam 5AC Gen2, EU

SKU: ASB-LBE-5AC-GEN2-EU
Dostupno:

10 na zalihi

172.95 KM 184.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI PBE-M5-300-EU

5 GHz PowerBeam, airMAX, 300 mm

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-PBE-M5-300-EU
PN: PBE-M5-300-EU
5 GHz PowerBeam, airMAX, 300 mm

SKU: ASB-PBE-M5-300-EU
Dostupno:

5 na zalihi

199.95 KM 214.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
AP UBIQUITI UniFi AC Lite

AP UBIQUITI UniFi AC Lite

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka:AVT-UAP-AC-LITE
AP UBIQUITI UniFi AC Lite | Ubiquiti | Access point | 113779 | UAP-AC-LITE

SKU: UAP-AC-LITE
Dostupno:

10 na zalihi

231.95 KM 248.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI UAP-AC-LITE-EU

Ubiquiti Access Point UniFi AC lite,2x2MIMO,300 Mb

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UAP-AC-LITE-EU
PN: UAP-AC-LITE-EU
Ubiquiti Access Point UniFi AC lite,2x2MIMO,300 Mbps(2.4GHz),867 Mbps(5GHz),Range 122 m, Passive PoE,24V, 0.5A PoE Adapter Included,250+ Concurrent Clients, 1×10/100/1000 RJ-45 Port,Wall/Ceiling Mount(Kits Included),EU

SKU: ASB-UAP-AC-LITE-EU
Dostupno:

20 na zalihi

246.95 KM 264.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI UAP-AC-IW

UBIQUITI UniFi AP, AC, In Wall

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UAP-AC-IW
PN: UAP-AC-IW
UBIQUITI UniFi AP, AC, In Wall

SKU: ASB-UAP-AC-IW
Dostupno:

1 na zalihi

260.95 KM 279.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI NBE-5AC-GEN2-EU

UBIQUITI NanoBeam 5AC Gen2, EU

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-NBE-5AC-GEN2-EU
PN: NBE-5AC-GEN2-EU
UBIQUITI NanoBeam 5AC Gen2, EU

SKU: ASB-NBE-5AC-GEN2-EU
Dostupno:

2 na zalihi

260.95 KM 279.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
Gateway UBIQUITI UniFi Security

Gateway UBIQUITI UniFi Security, USG

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka:AVT-USG
Gateway UBIQUITI UniFi Security, USG | Ubiquiti | Ruteri | 113778 | USG

SKU: USG
Dostupno:

1 na zalihi

268.95 KM 288.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI UAP-AC-LR-EU

Ubiquiti Access Point UniFi AC Long Range,450 Mbps

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-UAP-AC-LR-EU
PN: UAP-AC-LR-EU
Ubiquiti Access Point UniFi AC Long Range,450 Mbps(2.4GHz),867 Mbps(5GHz),Range 183 m, Passive PoE,24V, 0.5A PoE Adapter Included,250+ Concurrent Clients, 1×10/100/1000 RJ-45 Port,Wall/Ceiling Mount(Kits Included),EU

SKU: ASB-UAP-AC-LR-EU
Dostupno:

20 na zalihi

268.95 KM 288.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite
UBIQUITI NS-5AC-EU

UBIQUITI NS-5AC-EU

0 out of 5
(0)

Kataloška oznaka: ASB-NS-5AC-EU
PN: NS-5AC-EU
UBIQUITI NS-5AC-EU

SKU: ASB-NS-5AC-EU
Dostupno:

1 na zalihi

286.95 KM 308.95 KM Dodaj u košaricuUsporedite

Prikazujemo 1–16 od 24 rezultata

Otvori chat
Trebate pomoć ?!
Pozdrav,
Kako Vam možemo pomoći ?!