Philips Monitor Evnia 5000 27M2C5500W 27” Curved
Philips Monitor Evnia 5000 27M2C5500W 27” Curved VA, 2560×1440 (QHD), 240Hz, 1ms, 400 cd/m², 3000:1, DisplayHDR 400, 2x HDMI, 2x DisplayPort, Dark Slate, 3-year warranty
Kataloška oznaka: ASB – 27M2C5500W/00
PN: 27M2C5500W/00
736,95 KM Izvorna cijena bila je: 736,95 KM.659,95 KMTrenutna cijena je: 659,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Garancija:
Dodatne informacije
| Proizvođač |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
LED Monitori
259,95 KM Izvorna cijena bila je: 259,95 KM.232,95 KMTrenutna cijena je: 232,95 KM.
AOC Monitor Gaming 24G42E 23.8" Fast IPS, 1920x108