Monitor LG 27MP59G-P Gaming
Monitor LG 27MP59G-P Gaming | LG | 27MP59G-P | 27MP59G-P
Kataloška oznaka: KimT-0222811
383,95 KM Izvorna cijena bila je: 383,95 KM.344,95 KMTrenutna cijena je: 344,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
27MP59G-P, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 250 cd/m2, 1000:1, 170 °, 160 °, 1 ms, D-Sub,HDMI, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt, 75Hz, AMD FreeSync, Anti-Glare, Flicker Free, sRBG over 99%
PN: 27MP59G-P
Kataloška oznaka: KimT-0222811
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| DOB | |
| Garancija |
SLIČNI PROIZVODI
Monitori
637,95 KM Izvorna cijena bila je: 637,95 KM.571,95 KMTrenutna cijena je: 571,95 KM.
27'' WQHD Odyssey Gaming G55C165Hz,1ms,300cd,HDMI,DP,HDR10,VESA 75x75,Tilt,Crna boja
Monitori
34" ViewFinity S65TC UWQHD monVA,5ms,350cd,100Hz,Thunderbo 4HDMI,DP,USBx3,T1-90W,T2-15W,HA,VESA,Spea
Dell 24 Touch Hub Mon P2424HT
Gigabyte MONITOR 27" [G27Q]27,IPS,2560x1440,144hz,1ms,350cd, 2xHDMI,1xDP,Speakers,VESA
LG 27" UltraGear 27GS85Q-BNanoIPS, QHD 2560x1440, 200Hz400cd, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Tilt, Pivot
LG 34" UltraWide Zakrivljeni MVA, 3440x1440, 300cd, 3000:15ms, 100Hz, 2xHDMI, DP, Tilt, VESA