AOC Monitor Gaming Q27G3XMN Mini LED 27” VA, 16
AOC Monitor Gaming Q27G3XMN Mini LED 27” VA, 16:9, 2560×1440, 180Hz, 1ms, 1000 cd/m2, 4000:1, Audio,2x HDMI, DP, Full Ergonomic, 3-sided frameless, Adaptive Sync, Black-Red, VESA 3y
Kataloška oznaka: ASB – Q27G3XMN/BK
PN: Q27G3XMN/BK
857,95 KM Izvorna cijena bila je: 857,95 KM.769,95 KMTrenutna cijena je: 769,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Garancija:
Dodatne informacije
| Proizvođač |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
LED Monitori
259,95 KM Izvorna cijena bila je: 259,95 KM.232,95 KMTrenutna cijena je: 232,95 KM.
AOC Monitor Gaming 24G42E 23.8" Fast IPS, 1920x108