Papirna rola BDL-7J000058-040
Papirna rola BDL-7J000058-040 | Brother | Ostalo | 125251 | BDL7J000058040
Kataloška oznaka: AVT-BDL7J000058040
5,95 KM Izvorna cijena bila je: 5,95 KM.4,95 KMTrenutna cijena je: 4,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Brother BDL-7J000058-040 rola s kontinuiranim bijelim racunima izradena je za ispunjavanje vaših potreba u vezi s ispisom racuna. Papirna rola širine 58 mm omogucava izravni termalni ispis visokokvalitetnih racuna, potvrda ‘klikni i preuzmi’, ulaznica i novcanih kazni.
BDL7J000058040
Dodatne informacije
| DOB | |
|---|---|
| Proizvođač | |
| Na stanju | |
| Kategorija |
SLIČNI PROIZVODI
Potrošni materijal
187,95 KM Izvorna cijena bila je: 187,95 KM.168,95 KMTrenutna cijena je: 168,95 KM.
HP Toner CF230A Black 30A
Potrošni materijal
257,95 KM Izvorna cijena bila je: 257,95 KM.230,95 KMTrenutna cijena je: 230,95 KM.
HP Toner CF410A Black 410A
HP Toner W1450A Black 145A
HP Toner W2031A Cyan 415A