-4.00 KM

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Kataloška oznaka:KimT-A15251
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR | HP | J4858D-C | J4858D


Poštovani kupci, iskazane cijene vrijede isključivo za web trgovinu, narudžbe i rezervacije artikala. U našim maloprodajama može doći do razlike u cijenama. Ako ste artikal gledali na web shopu napomenite trgovca i iskoristite kod "naruči & uštedi".

Ako ste negdje našli bolju cijenu, javite nam se na broj +387 62 602 603 viber/whatsapp za ponudu.

 

Usporedite

52.95 KM

3 na zalihi

Usporedite

Opis

PN: J4858D-C

Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C /odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820, 1930, 2530, 2540,2930F, 2930M, 3810M, 6100, 6200F, 6300, 8320, 8325 i 8360

Otvori chat
Trebate pomoć ?!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR možete kupiti s popustom kod nas ZA SAMO 52.95 KM. Ako imate pitanja slobodno nam se javite..